İNTERNET REKLAMCILIĞI

Reklamlarınızı Dijital Dünyaya Taşıyın!

İşletmenizin ürün ve hizmetleri hedef kitlenizin en çok vakit ayırdığı iletişim aracı olan internet dünyasında yer alsın, siz de sektörünüzün zirvesinde...

Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamcılığı, (SEA - Search Engine Advertising) güçlü bir pazarlama yöntemidir. Müşteriler, ürün ya da herhangi bir konuda bir servis aradığında, doğrudan arama motorları üzerinden reklam çözümleri sağlanır. Bir arama motoru reklam kampanyası, hedeflenmiş arama anahtar kelimelerinden ve beraberindeki reklam metinlerinden oluşur. Buna bağlı olarak reklamlar, ilgili arama motorunda yapılan arama sonuçlarına bağlı olarak öncelikli yayınlanır.

Sosyal Medya Reklamları

Markalar sosyal medya aracılığıyla kullanıcıları ile yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktalar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün konveksiyonel mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınızda rakamların dijital mecralara kıyasla düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek orana sahiptir.

Web Sitesi Reklamları

İçerik reklamları olarak da bilinen görüntülü reklamlar, çeşitli web sayfaları üzerinde farklı ölçülerde bulunan yerleşimlere konulabilen hareketli yada hareketsiz reklam görselleridir. Hedef kitlenize ulaşma imkanı bulunan ve reklam yayınlayabilen haber, yaşam vb portallarda ürün ya da hizmetlerinizi anlatan görsellerin planlama ve yayınlanması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dijital medya satın alma ile kampanyalarınızı etkin bir şekilde hedeflerinize yönlendiriyoruz.

Teklif ya da Bilgi Alın

SEKTÖRÜNÜZE UYGUN TERCİHLER

İşletmenizin sektörüne en uygun stratejiyi belirleyerek reklam çalışmalarınızı bu yönde sürdürüyoruz.

MOBİL KULLANICILARA ULAŞIM

Kullanıcıların büyük bir hızla mobil araçlarda yoğunlaştığını göz önünde bulundurarak mobil kullanıcılarını hedefliyoruz.

DAHA HIZLI SONUÇLAR

Dijital reklamlara ayırdığınız bütçenin karşılığını çok daha hızlı alabilirsiniz. Daha çok ulaşım, daha çok beğeni ile daha çok satış elde edersiniz.

Dijital Reklamlar İle Daha Bilinir Olun

İnternet reklamları ile ürün, hizmet ve marka bazlı yapılan aramalarda ön plana çıkar, daha fazla beğeni, daha fazla satış elde edersiniz.