MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ | CRM

İşlerinizi siz yönetin

Müşteri ilişkilerinizi ve zamanınızı yönetebileceğiniz,
tüm sektörlere uyarlanabilen, muhasebe programları ile entegre CRM yazılımı VS'de

Tüm Sektörlere Uygun

Tüm iş sektörlerine uyarlanabilen VS Crm'i kullanmakta olduğunuz ERP yazılımına entegre edebilir, ERP yazılımınız yok ise bu konuda da destek sağlayabiliriz.

Fonksiyonel ve Kullanıcı Dostu

Ekibinize günün her saati sipariş oluşturma imkanı sağlar, Anlık stok miktarını görebilir, ürünün resim, fiyat ve koşullarını oluşturabilirsiniz. Sepet ekleme, kullanım vb fonksiyonellikler sunar.

Sorunlara Çözüm

Farklı modüllerin her biri sizi hedefe götürür. Ana ekranınızda haber ve duyuru akışlarını görebilir, ekibinize görev atayabilir, teklif verip tüm sonuçları takip edebilirsiniz.

Yönetici Desteği

Müşteri süreçlerinizi tek bir ekrandan yönetebilir, teklif hazırlık süreçlerini görebilir, satış sonrası süreçlerinize destek sağlayabilirsiniz. Tüm faydalarının size getirdiği olumlu sonuçlarını da raporlama ekranından görebilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

MÜŞTERİ VERİLERİ

Müşterilerinize ait iletişim bilgileri, görüşme notları, satış teklifleri, talepleri kaydedebilir, her istediğinizde görebilirsiniz.

ETKİN SÜREÇ

Kampanyalar oluşturabilir, takip-raporlama süreçleri belirleyebilir, performansınızı tek bir yerden takip edebilirsiniz.

GÜÇLÜ İLETİŞİM

Mevcut işlerde görüşmelerinize not ekleyebilir, ekibinizle paylaşabilirsiniz. İlgili müşteriye dosyalar ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Organizasyon Kabiliyetinizi Arttırın

VS Crm yapabilecekleri sınırlı olmayan, sizin iş ve performans takibinizi, ekibinizin de motivasyonunu arttıracak bir çözüm paketlidir.