BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ | B2B

En Sağlıklı Bayi İletişimi

VS B2B sayesinde bayileriniz ile sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturabilir,
sipariş, stok, sevkiyat, tahsilat ve cari hesap takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.
B2B Yazılımımız Netsis, Logo , Mikro ve Akınsoft Muhasebe programları ile entegre çalışmaktadır.

Mekan ve Zamandan Bağımsız

Bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden alabilir, tüm raporlarınızı takip edebilir, muhasebe yazılımınız ile entegre çalışabilirsiniz. Bayilerinizde kendi portal ekranlarından kendi bilgilerini takip edebilirler.

Fonksiyonel ve Kullanıcı Dostu

Ekibinize günün her saati sipariş oluşturma imkanı sağlar, Anlık stok miktarını görebilir, ürünün resim, fiyat ve koşullarını oluşturabilirsiniz. Sepet ekleme, kullanım vb fonksiyonellikler sunar.

Mobil Kullanım Avantajı

Satış ekibiniz tablet ya da akıllı telefonlar ile her zaman sipariş alabilir, online ödeme modülü ile aynı zamanda tahsilat yapabilir. Aynı şekilde bayilerinizde istedikleri her zaman sipariş ve ödeme yapabilir, siz de her an kontrol sağlayabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Bayi yönetim sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm veriler muhasebe programı entegrasyonlarımız sayesinde, muhasebe programramınızdaki veriler ile uyumlu çalışır. Netsis , Logo, Mikro, Akınsoft ve ETA SQL ile entegrasyonlarımız sayesinde gelen siparişleriniz de muhasebe programının siparişler modülüne aktarılır.

Teklif ya da Bilgi Alın

HIZLI RAPORLAR

Sipariş Raporları, Müşteri Cari Hesap Ekstresi, Gelen Havaleler Raporu, Ayrıntılı Satış Raporu, Adat Raporu, Cari Risk Raporu, Ayrıntılı Tahsilat Listesi, Yaşlandırma Raporu, Mutabakat Raporu ve Finans Özet Raporu gibi birçok raporla, aradığınız bilgiye ve hazır dökümlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

ANLIK KONTROL

Cari risklerinizi görebilir, ödenmemiş bakiye ve vadeleri ögrenebilir, siparişinizi yönlendirebilirsiniz. Tahsilat özelliği sayesinde kredi kartı ile ödeme için uygulamalarla entegrasyon yapabilirsiniz. Sahada girilen kayıtların entegrasyonu ile tahsilat bilgileriniz sisteme alınır, cari hareketlerinize yansır.

HEDEF BELİRLEME

Satış ekibiniz için müşteri, ürün ve ürün grubu; bayiniz içinse ürün ve ürün grubu bazında hedefler vererek, bunun kontrolünü gerçekleşen verilerle karşılaştırabilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca sistem bir önceki yıl ve ay satış bilgisinden yararlanarak tahmini verilebilecek hedef rakamı önerisi sunar.

Sizce İşletmeniz Gerçekten Kar Ediyor Mu?

Takip ve kontrol mekanizması elinizde ise cevabınız evet olmalı. VS B2B ile bayi ağınızı idare ederken aynı zamanda karlılık ve büyüme analizini de yapabilirsiniz.